Wizytówka firmy

Zadbaj o widoczność Twojej firmy w 6 prostych krokach

W prosty sposób dodaj informację do najważniejszych katalogów branżowych automatycznie - dzięki listingCoach nie potrzebujesz zakładać w każdym katalogu konta, a informacja wszędzie będzie spójna!

W dzisiejszych czasach nikt już nie przegląda papierowej książki telefonicznej - im bardziej dokładna i aktualna jest wizytówka Twojej firmy on-line, w najważniejszych katalogach branżowych, tym więcej klientów możesz pozyskać.
YellowPages listingCoach zadba o to by informacje o Twojej fimie były aktualne i spójne w 13 globalnych katalogach firm jednym kliknięciem. Twoje wpisy będą zawsze bezpieczne i nie możliwe do zmienienia przez osoby trzecie. Spójne i często aktualizowane wpisy zapewnią wyższą pozycję w wyszukiwatkach takich jak Google.
Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami listingCoach:

Funkcja 1: Dodawanie ofert i aktualności

Dodawanie oferty lub aktualności

W sekcji "Oferty i aktualności" możesz umieścić wiadomość z dodatkowymi informacjami. Firmy, które nie posiadają własnej strony internetowej mają możliwość umieszczania na przykład nowych ofert, lub informacji o ważnych wydarzeniach, takich jak zmiana godzin otwarcia, remont i tym podobne.
Ta funkcjonalność jest też dobra dla firm posiadających własną stronę internetową, ponieważ nie każdemu internaucie chce się wchodzic na stronę internetową w celu uzyskania większej ilości inforrmacji.

Funkcja 2: Monitoring opinii klientów

Opinie to już nieodłączna część wielu stron i katalogów internetowych, dla wielu klientów jest ona kluczowym elementem dzięki któremu podejmują decyzję skorzystania z właśnie Twojej firmy. Użytkownicy szukając właściwego lekarza, dobrej restauracji czy uczciwego mechanika sięgają po opinie w internecie. Monitoruj opinie swoich klientów aby móc szybko na nie zareagować.

Zobacz w 6 krokach jak działa listingCoach!

1. Sprawdź poprawność danych firmy

Identyfikacja Cyfrowa

Dane firmy są najważniejszą informacją w wpisach w branżowych katalogach firm. Dlatego w pierwszym kroku listingCoach sprawdza poprawność danych Twojej firmy w najpopularniejszych katalogach.

2. Wybierz branże i odpowiednie słowa kluczowe

Słowa kluczowe

W drugim kroku wybierz branże w jakiej działa Twoja firma, następnie słowa kluczowe. To słowa kluczowe odgrywają jedną z najważniejszych ról w Twojej wizytówce, ponieważ dzięki nim ludzie mogą znaleźć Twoją firmę w katalogach i internecie. Aby słowa kluczowe były dobrze wybrane, nasz trener dopasuje i pokaże słowa które są wykorzystywane przez potencjalnych klientów.

3. Dodaj opis firmy

Opis firmy

Stwórz krótki i długi opis dla Twojego biznesu. W sekcji "Krótki opis" musisz skupić się na kluczowych elementach Twojej firmy. Długi opis powinien być rozwinieciem krótkiego i zawierać dokładniejsze informacje. Ty decydujesz, co ma znaczenie dla Twoich klientów!

4. Ustal godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Poinformuj swoich klientów w jakich godzinach jest otwarta Twoja firma. Aktualne godziny otwarcia są bardzo ważne, z YellowPages listingCoach w łatwy sposób zaktualizujesz je w najważniejszych globalnych katalogach branżowych z jednego miejsca. Możesz dodać dodatkowe informacje na przykład, że Twoja firma jest zamknięta w okresie zimowym.

5. Prześlij logo i zdjęcia

Logo firmy

W przedostatnim etapie należy dodać zdjęcia oraz logo firmy. Możesz wzorować się na swoich konkurentach lub poprzez własne odczucia. Pamiętaj obraz jest warty więcej niż tysiąc słów, odpowiednie zdjęcia wykonanych prac są jednym z głównych elementów podejmowania decyzji przez potencjalnego klienta.

6. Synchronizacja katalogów branżowych

Synchronizacja katalogów

Po dodaniu wszystkich informacji należy kliknąć przycisk "Synchronizuj", dzięki temu informacje, które dodałeś zostaną automatycznie zsynchronizowane z 13 katalogami i systemami nawigacyjnymi. Proces ten trwa zwykle 48 godzin od rozpoczęcia synchronizacji. Dzięki listingCoach możesz w dowolnej chwili edytować informację o swojej firmię i aktulizować je we wszystkich katalogach na raz jednym kliknięciem.

  • Zwiększa pozycję w wyszukiwarce Google

  • Zarządzaj swoją wizytówką z jednego miejsca

  • Opłaty za wpisy premium są wliczone w cene!

  • Monitoruj na bieżąco opinie o Twojej firmie

  • Zsychronizuj informację w systemach nawigacyjnych

  • Daj się znaleźć w internecie nawet bez strony internetowej