Zwiększ swój ranking Google z Yellowpages i rankingCoach

 

Marketing Internetowy - zrób to samWszytko co musisz robić to proste zadania, które wyświetlają się w panelu pozycjonowania. Pozycja Twojej strony będzie stopniowo się poprawiać, jeśli będziesz ją sukcesywnie optymalizować. Narzędzia do analizy i monitoringu pomogą Ci utrzymać Twoją stronę na szczycie!

Z bazą ponad 1200 filmików instruktażowych oraz zaawansowanym narzędziem do analizy, rankingCoach pomoże Ci zdobyć widoczność w całym Internecie.

 

SEO - Search Engine Optimisation

SEO - Search Engine Optimisation

Przeprowadź optymalizację strony internetowej samodzielnie! Nawet jeśli nie posiadasz żadnego wcześniejszego doświadczenia w optymalizaji i pozycjonowaniu stron internetowych w wyszukiwarkach takich jak Google, Bing, itp. z rankingCoach z łatwością Ci się to uda. Setki filmów instruktażowych pokażą Ci, jak dostać się na szczyt!

LOM - Lokalny Marketing Internetowy

Lokalny Marketing Internetowy

Mapy Google i Yelp to tylko niektóre z wielu lokalnych katalogów w Internecie. rankingCoach zapewni, że będzie można znaleźć Twoją stronę internetową wszędzie tam, gdzie klienci szukają firmy takiej jak Twoja.

SMO - Social Media Optimisation

SMO - Social Media Optimisation

Portale społecznościowe skupiają ponad miliard osób na całym świecie. Skorzystaj z potencjału Facebook'a i innych portali społecznościowych, w celu wzmocnienia wizerunku Twojej firmy w Internecie oraz aby budować trwałe relacje z klientami.

 

Narzędzie słów kluczowych

Znajdź najlepsze słowa kluczowe - rankingCoach podpowie Ci słowa kluczwe i zwrotny, których najczęściej używają Internauci gdy szukają firmy takiej jak Twoja, a następnie podpowie jak zoptymalizować stronę internetową!

 

Indywidualne zadania

rankingCoach przeprowadzi analizę Twojej strony internetowej i utworzy specjalnie dopasowany plan optymalizacji z wieloma prostymi zadaniami do wykonania na stronie, na portalach społecznościowych oraz podpowie jak budować linki.

Codzienne Statystyki & Tygodniowe Raporty

Codzienne statyski tak jak i tygodniowe raporty informuja Cię o progresie Twojej widoczności w internecie.

 

Analiza Konkuretnów

Miej na oku swoją konkurencję - rankingCoach dostarczy Ci szczegółowych statystyk o Twoich konkurentach oraz porówna z nimi Twoje wyniki!

 

Lokalne Pozycjonowanie

rankingCoach pokaże Ci jak skuteczne są Twoje słowa kluczowe zarówno na obszarze kraju jak i lokalnie - to wszystko po to, żeby więcej ludzi mogło Cię znaleźć.

Pozyskaj więcej klientów z wyszukiwarek np. Google

Optymalizuj swoją stronę bez pomocy drogich agencji

rankingCoach

Marketing Internetowy z rankingCoach jest niesamowicie łatwy. Ukończysz podstawowe zadania w krótkim czasie. Po wykonaniu zadań Twoja pozycja wyraźnie się poprawi - będzie wzrastał wraz z liczbą wykonanych zadań. Analiza i narzędzie do monitorowania pomogą Ci utrzymać Twoją stronę internetową na szczycie!

Nie musisz być ekspertem

rankingCoach został stworzony dla poczatkujących bez wcześniejszego doświadczenia i wyjaśnia jak optymalizować stronę internetową poprzez zadania krok po kroku.

rankingCoach

Cennik

 • Standard
 • Tylko teraz 19,95 zł netto miesiąc
 • Cena tylko przy płatności za rok z góry
  co wychodzi 12 x 19,95 = 239,40 zł netto
 • 1 domena
 • Optymalizacja strony
 • Budowanie linków
 • Lokalne pozycjonowanie
 • Monitorowanie 20 słów kluczowych
 • Monitorowanie 2 lokalizacji
 • Analiza 3 konkurentów
 • 14 dni testów